Zarf Etiket

ETİKET BASKI

Reklam amaçlı ürün tanıtım etiketi baskınızı kalite ve zamandan ödün vermeden basımını gerçekleştiriyoruz. Konya’da Etiket basan matbaamız, bugüne kadar binlerce firmaya etiket baskı hizmeti vermiştir. Bu tür çıkartma etiket basımını farklı seçekte kağıt ve baskı seçimiyle yapabiliriz. Bu baskı seçenekleri ve kağıt türleri nelerdir? sizlere bunlardan bahsederek daha sağlıklı karar vermenize yardımcı olabiliriz.

KAĞIT ETİKET

Piyasada maliyetinin düşük olma nedeniyle en çok tercih edilen etiket baskı türüdür. Bu etiketlerin kağıdı 1. Hamur kağıt ve Kuşe kağıt olarak 2 çeşittir. Eğer renkli, resimli ve selefon kaplamalı bir etiket yapmayı düşünüyorsanız buna en doğru seçim kuşe kağıt cinsi etiket seçimi olacaktır. Kuşe kağıdın yüzeyi düz, pürüssüz olmasından dolayı daha sağlıklı ve net baskı elde edilir. 1. Hamur kağıdın yüzeyi pürüzlü ve boyayı emici özelliği vardır. Bu nedenle eğer etiketimizin yüzeyine kalemle yazı yazılacaksa 1. Hamur Etiket kağıdı bu tür ihtiyaclar için doğru seçim olur, selefon kaplama bu kağıda yapılamaz. Bu tür ürünlerin üzerine baskı sonrası ekstra varak sıcak altın yaldız baskı, varak sıcak gümüş yaldız baskı, varak bakır sıcak baskı ve hologram baskı yapılarak zenginleştirilebilir.

OPAK ETİKET

Plastik tarzı hammaddesi sayesinde su geçirmez ve yırtılması zor bir üründür. Üretim rengi beyaz renktir. Yüzeyine istenilen baskı yapılabilir. Bu tür ürünlerin üzerine baskı sonrası ekstra varak sıcak altın yaldız baskı, varak sıcak gümüş yaldız baskı, varak bakır sıcak baskı ve hologram baskı yapılarak zenginleştirilebilir.

ŞEFFAF ETİKET

Plastik tarzı hammaddesi sayesinde su geçirmez ve yırtılması zor bir üründür. Şeffaf olma nedeni ile baskı yapılmayan bölgeler renksiz ve saydam kalır. Yüzeyine istenilen baskı yapılabilir. Bu tür ürünlerin üzerine baskı sonrası ekstra varak sıcak altın yaldız baskı, varak sıcak gümüş yaldız baskı, varak bakır sıcak baskı ve hologram baskı yapılarak zenginleştirilebilir.

RULO ETİKET

Rulo etiket her tür kağıt ve baskı tekniğinde yapılır. Genellikle ürün etiketlemede sıklıkla kullanılır. Etiketler rulo haline getirilip keski atılarak kullanıcının daha rahat çıkartması sağlanır.

EMNİYET KİLİTLİ ETİKET

Bu ürünü garantörler kullanır. Bu ürünün amacı garanti verilen malın kullanıcı tarafından açılıp açılmadığını anlamak için kullanılır. Kağıdın yapısı itibariyle sökülmeye çalışıldığı zaman hiç bir zaman tek parça halinde sökülmez parça, parça kopar bu nedenle cihazın kullanıcı tarafından müdahale dildiği anlaşılır ve garanti dışı kalır.

CAM ETİKETİ

Cam yüzeylerine yapıştırmak için kullanılır. Yapışkan özelliği sayesinde söküldüğü anda camda leke bırakmaz.

Konya Zarf Basımı

Mekanize Zarf
Buklet Zarf
Mektup Zarfı
Yazışma Zarfı
Davetiye Zarfı
Dosya Zarfı
Kartvizit Zarfı
Pasaport Zarfı
Torba Zarf
Diplomat Zarf

Yukarıda Gördüğünüz Zarf Çeşitlerini Sipariş Üzerine Basım Yapmaktayız.

Zarf Nedir?

Zarflar, genellikle 10.5×24 cm boyutlarında olup genellikle yatay kullanılmasına rağmen dikey kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Zarfların,Gramaj olarak, 90, 100, 110 gram çeşitleri mevcuttur. Zarflarınızı,Pencereli ve penceresiz olarak kullanılabilir.
Ankara Matbaacılık olarak, Zarf, Antetli Zarf,Broşür, Kartvizit, Fatura, İrsaliye, Tahsilat makbuzu, Dernek Alındı Belgeleri vb. evraklarınızın en kaliteli şekilde baskısını yapıp en kısa zamanda teslim ediyoruz. Maliye ile anlaşmalı olup fatura ve irsaliye gibi resmi evrakların basımına yetkilidir.
Zarflar ve Antetliler, müşterilerimizin tüm yazışmalarında ve fatura gönderimlerinde, profillerini kendi müşterilerine yansıtan basılı materyaldir.Zarflar Ayrıca firmanızın kalitesini de simgelemektedir.
Kullanım alanları, şekilleri, yapıştırma biçimleri ve kâğıt özelliklerine göre farklılık gösterirler. Zarf Çeşitleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Diplomat 10,5 x 24 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
  • Diplomat 10,5 x 24 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
  • Buklet 11 x 22 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
  • Buklet 11 x 22 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
  • Torba zarf,16 x 23 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma
  • Torba zarf, 22,5 x 30 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma.

Antetli Zarf’da Neler Olmalı, Neler Bulunmalı?

Zarflarda Firmanın logosu ve amblemiyle birlikte, adres bilgileri, internet sayfa adresi ve e-posta adresi de yer alabilir.

Zarflarınız Tek renk basılabileceği gibi, dileyen müşterilerimiz 4 renk baskı ile arzu ettikleri rengi ya da özel olarak seçecekleri pantone rengi zarf veantetli evraklarında kullanabilirler.
İyi tasarımlanmış, kurum kültürünüzü iyi yansıtan bir diplomat zarf sizin reklam aracınızdır. şirketinizin imajını en iyi şekilde aktaracak diplomat zarfları tasarlamak ve basmak için gerekli olan bilgi ve beceriye sahiptir. Unutmayın ki, iyi tasarımlanmış ve kaliteli bir antetli zarf, üçünü kişilerin bu kaliteyi işiniz ile ilişkilendirmesine neden olacaktır. Ürün ve hizmetiniz ne kadar iyi ise buna bağlı olarak tüm zarf ve matbu evraklarınızda bunu yansıtmalıdır. Zarflar ve Antetli Zarflar; sizin dışarıya açılan tanıtım kapınızdır.