Özel Baskılı Karton Bardak

KARTON BARDAK İMALATI

Konya’da yerleşik imalat atölyemizde üretimi gerçekleştirilen Karton Bardak siparişlerinizi 2.000 adetten başlayarak istenilen adetlerde karşılama imkanına sahibiz… İster Konya, İster Bursa gibi büyükşehirlerde olun isterseniz Türkiye’nin bir ucunda istemeniz halinde kargo ile siparişleriniz en kısa sürede ( sipariş büyüklüğüne bağlı olarak maksimum 10 gün) karşılanacaktır. Karton bardak üzerine baskı yapılacak resim ve logo konusunda hayallerinizi geniş tutun…

NEDEN KARTON BARDAK ?

Sıvı tüketimi başta su olmak üzere günlük hayatta insanlar için vazgeçilmez durumdadır. Tüketilen sıvının konacağı kabın başta sağlıklı olması ve ihtiyacı karşılaması önemlidir. Cam bardak sağlıklı olmasına rağmen tek kullanımlık olarak kullanılabilecek maliyete sahip olmaktan çok uzak durumdadır. Plastik ve köpük bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından dolayı çok tercih edilmez hale gelmektedir.

Tek kullanımlık olan karton bardak üzerindeki reklamınız süreklilik arz ederek üzerinde yoğunlaştığınız ve tanıtımını yaptığınız kitle üzerinde yoğun etki bırakabilecektir.

Karton Bardak temin edilirken imalatı kaliteli bir üreticiden temin etmek önemlidir.

Karton Bardak Nedir?

Karton Bardak cam bardak gibi sağlıklı, plastik ve köpük bardak gibi pratik ve ucuz olan kağıttan (kartondan) imal edilmiş olan bardaktır. Genelde tanıtımı yapılan firmanın logo ve görsel tanıtım bilgileri karton bardak üzerine baskılı olarak kullanılır. Kağıt bardak, baskılı karton bardak, baskılı kağıt bardak isimleri ile bilinir.

Karton Bardak Hangi Özelliği ile diğer Reklam Promosyon Ürünlerinden Ayrılır?

Karton Bardak herkes için zorunlu ihtiyaç olan sıvı tüketiminde kullanılması, üzerinde tanıtım olmasının normal karşılanması. Pratiklik ve Sağlık açısından tercih edilen bir reklam promosyon ürünü olarak fiyatı oldukça makuldür.

Karton Bardak Hangi Sektörlere hitab eder?

Karton Bardak içecek (Su, çay, meşrubat vb…) ikramı ve satışı yapılan her yerde ihtiyaç duyulan bir reklam promosyon ürünüdür.