Kartvizit

Konya Kartvizit hizmetleri olarak matbaa sektöründe sizlere uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız sayesinde çeşitli baskılı reklam ürünlerinin kaliteli, hızlı ve seri bir biçimde hazırlanmasını sağlamaktayız.

Bir firma için kartvizit ürünlerinin reklam ve tanıtım aşamasında ne kadar etkili olduğunu söylemeye gerek yoktur. Firmanızın kartviziti ve bu kartvizitin görünümü, kalitesi sizin firmanızın daha akılda kalıcı olmasını ve sizin müşterilerinize göre bir adım daha ön plana çıkmanızı sağlamaktadır. Bir müşteriye firmanızın kartvizitini verdiğiniz de müşterinin aklında kalan ilk düşünce kartvizitin yapısı ve görselliği olmaktadır. Aynı zamanda kartvizitin kullanılabilir olması, hemen yıpranmaması veya kırılmaması akılda kalıcılığı arttırmaktadır. Bu nedenle kullanılan kağıt ve baskı kalitesi önemlidir. Müşteriler genellikle bu aşamalardan sonra kartvizit üzerinde bulunan logoya dikkat etmektedirler. Logonuz ne kadar kurumsal ve özgün tasarımlı ise akılda kalıcılık oranı bir o kadar artmaktadır. Kartvizit içerisinde kullanılan renk bütünlüğü de son derece önemli rol oynamaktadır. Renklerin uyumu ve baskının kaliteli olması yine rakipleriniz karşısında bir adım ön plana çıkmanızı sağlamaktadır.

Konya Kartvizit tasarım, baskı hizmetleri olarak firmanıza yakışır, müşterilerinizin aklında kalıcı, kaliteli baskılar eşliğinde kartvizit tasarımlarınızı yapmakta ve sizlere kartvizit baskısı ve matbaa hizmetleri konusunda haftanın her günü hizmet sunmaktayız.

Siparişi verilen kartvizitin en hızlı ve en iyi kalitede yapılmasına özen göstermekteyiz. Aynı zamanda zamanında teslimata önem vermekteyiz.