Bez Çanta

Tekrar kullanılabilen, geri dönüşümlü bez çantalar çevre için en önemli ambalaj ürünleridir. Çevre konusunda hassas davranan bireylerin ve firmaların tercihi bez çantalar farklı alternatiflere göre çevreye olumlu etkisi en yüksek taşıma ürünüdür. Sahip olacağınız birkaç bez çanta ile günlük alışverişiniz ve bütün taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, yüzlerce tek kullanımlık ürünün çevreye zararını azaltabilirsiniz. Bez çanta için en önemli detay ürünün hem geri dönüşümlü hem de tekrarlı kullanıma uygun olmasıdır. Bez çantalar %100 PP hammaddeden üretilmekte ve %100 geri dönüşümlüdür. Doğa ve geleceğimiz için dönüşümlü ve uzun ömürlü bez çantalar kullanın.

BEZ ÇANTA KULLANIM ALANLARI

Fuarlara Katılan Firmalar;

Her türlü yurtiçi ve yurtdışı fuar, organizasyon ve tanıtım konferanslarında baskılı bez çanta, promosyon reklam çantaları ve fuar çantaları; hem firmanızın kurumsallığını ön plana çıkarır, hem katalog, broşür ve numunelerinizi müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde ulaştırmanıza sebep olur. Bu yüzden fuara katılan firmaların olmazsa olmazı Promosyon Çantalar, Reklam Çantları, Bez Çantalardır.

Konferanslar ve Şenlikler;

Konferans Çantaları, Şenlik Çantaları ve Festival Çantalarıgenelde adetli oldukları için basit ve içeriği ön plana çıkaran çantalardır.

Eczaneler-Optikçiler;

Eczane Çantaları ve Optikçi Çantaları, ürünlerin içerisine rahat bir şekilde yerleşmesini sağlayan; aynı zamanda da müşterilerinin sürekli kullanımına yönelik çantalardır. İlaç Çantaları, Eczane Çantaları içerisinde ilaçları taşımak için ideal çantalardır. Aynı zamanda halk arasında komşular arasında gezmelere giderken taşındığı için Terlik Çantaları olarak da adlandırılırlar.

Kuyumcular-Gümüşçüler;

Kuyumcuların çoğunluğu altın ve mücevherat satışlarındaKuyumcu Çantları, Cüzdan, Kese gibi ürünleri tercih etmektedirler. Çoğunluğu da firma logolarını, adres ve telefon bilgilerini çantalar üzerinde altın yaldız ve gümüş yaldız baskılı şekilde yansıtmaktadırlar.

Oteller-Turizm Şirketleri;

Oteller genelde müşterileri için ve firmalarının tanıtımı için Otel Çantaları, Plaj Çantaları, Havlu Çantalarını kullanmaktadırlar. Otel Çantaları, Plaj Çantaları misafir ve turistlerin havlu, terlik, gözlük vs. malzemelerini taşıyabileceği su geçirmez özellikte ve büyük olmak zorundadır. Plaj Çantası içerisinde de anahtar, cüzdan veya takılarını koyabilecekleri fermuarlı bir göz olmalı.